Zapomněli jste heslo?
Zapomněli jste heslo?
Zapomněli jste heslo?

Ohlasy našich klientů

Ohlasy naších klientů:

Spolupracujeme s firmou host-telecom a vždy když máme nějaké otázky, tak je rychle vyřeší provozní personál technické podpory. S hostingem jsme spokojeni,a budem i nadále spolupracovat s touto firmou.

Reklamní agentura "Navigator"

Ja používám virtuální server. A jsem úplně spokojen s poskystovanými službami a s jejich kvalitou.

Denis marakov — permyak.ru

Je to dobrý hosting, přesto že není nejlevnější. Vše funguje stabilně, vhodný ovladací panel Cpanel a vlastní kabinet. Podpora je adekvátní, odpovídá bez prodlení.

Vladimír Malach — army-guide.com

Opravdu velmí přátelská a kompetentí techncká podpora. Stabilita a cena se mi líbí. Jsem spokojena. Doporučuji!

Violetta Nachimova — admiralfurs.ru

Služby host-telecom využívám na doporučení přátel, nejdřiv se vyskytl problém s instalaci CMS, ovšem když jsem se obratila na podporu, byly moje potíže rychle vyřešeny. Všechno funguje a hosting je dobrý.

Jelena Ulikovská — rankon.ru

Už dlouho používam služby tohoto hostingu. Je velmi vhodné, že o všech prodlouženích mi napišou předem.

Juľa Voľskaja — astroland.ru

Rychlý hosting. Funguje bez přerušení. S technickou podporou se velmí dobře povídá. Většina otázek může být rychle vyřešena i po telefonu. Několikrat jsem měl zpoždění s placením, ale nikdy mi za to neblokovali web. Obecně jsem spokojen, je to dobrá volba.

Anatolij Očkalenko — magic-a.ru

Používám už dlouho a se vším jsem spokojen,značka je kvalitna. Nedávno se objevily nové tarify se spoustou místa, které jsme netrpělivě očekáváli. Nyní můžu všem doporučit.

resident-evil.ru

Používám virtuální servery od společnosti Host-telecom.Chtěl bych se zmínít o stabilitě práce. Naši klienty nemusí mít obavy a my máme méňe starostí.

aladna.ru

Spolupracovat s host-telecomem jsem začal s několika stránkami, postupně se počet klientu zvětšoval a rozhodli jsme se že přejdem na prostředníkový server. Vhodný ovládácí panelWebHost Manager,možnost vytvářet vlastní tarify, velký objem trafiku. S přechodem nám dobře pomohla technická podpora. Pro mne, jako pro designera je služba "Virtual Server" velmí vhodná, a dělam si svojí hlavní prací a spravování serveru leži na hostiteli. Doporučuji.

Gregor Ostapenko — design-art.ru

My pronájímame u Host-telecomu několik serveru, dva v Moskvě a jeden v Amsterdamu. Všechno je ´úžasné, mamo užitečnou funkci restartu serveru přes napájení z osobního kabinetu a KVM přístup. Komunikační kanály jsou vynikající. Server spravuje personal technické podpory. Po celou dobu spolupráce jsme neměli ani jednu připomínku k práci serveru. Doporučujeme.

Aleksandr Vološin — deltalab.ru

Používáme služby host-telecom více než půlroku - není ani jeden případ, kdy nám podpora nepomohla. Děkuji vám!

Sergej Vasiljev, Moskva

Můj projekt "Metro 2033" vyžaduje výkonný server, který vydrží až 80.000 otevřených stránek denně. A je důležité, aby i na vrcholku po televizních vysíláních a prezentacích všechno fungovalo rychle a vytrvale. Připojte se k nám a aktivně se podílejte na životě Metro 2033!

Dmitrij Gluchobský, projekt metro 2033.ru

Naše foto agetnura se specializuje na fotografie pro přední časopisy a online prodej fotografií. Fotoarchiv zaujíma asi 2TB místa a neustále se aktualizuje, a tak jsme pěčlivě vybírali, komu jej můžeme dát pod ochranu. Už půl roku spolupracujeme na virtualním serveru. Technická podpora a hosting jsou vynikájící.

Oleg Nikišin, foto agentura "Epsilon" www.epsilon.ru

Používáme dedikový server poměrně dlouho. A můžeme konstatovat, že Host-telecom.com je profesionální a spolehlivý partner, a proto jsme velice spokojeni s naší spoluprácí.

Daniel Knopp,Planá