Zapomněli jste heslo?
Zapomněli jste heslo?
Zapomněli jste heslo?

O společnosti

Historie společnosti

Datacentrum v Českých Budějovicích bylo vybudováno a spuštěno do ostrého provozu počátkem roku 2010. Vybudování iniciovala poptávka klientů po specifických službách, které v jihočeském regionu chyběly. Jedná se především o služby housingu, pronájmu dedikovaných serverů a virtuálních serverů poskytované regionálním firmám, ve spojení s kvalitními technologiemi, individuálním přístupem a profesionální servisní podporou od specialistů naší společnosti.

Nabízíme ideální podmínky pro spolehlivé provozování Vašich serverů prostřednictvím nejmodernějších technologií. Garantuje bezpečné prostředí pro Vaše investice a prodlužuje jejich životnost. Nezvratnou výhodou je financování Vaší infrastruktury formou pronájmu, toto řešení výrazně snižuje investici do vybudování vlastního produkčního, testovacího nebo záložního prostředí.

Zaměřujeme se na zákazníky!

Úspěch naší společnosti závisí na úspěchu našich klientů, proto rychle přizpůsobujeme naše služby potřebám zákazníka, pro kterého je důležitý konečný výsledek a individuální přístup. Snažíme se proto, aby naše práce byla kvalitní a nenápadná. Našim zákazníkům jsme schopni nabídnout nejen diskový prostor, hardware či pronájem serverů, ale také profesionální team operátorů, managerů a programátorů. Tito odborníci jsou klientům nablízku 24 hodin denně a zaručují rychlé vyřešení případných potíží či nutných úprav. Společnost Host-telecom pečuje o své klienty na profesionální úrovni a zaručuje spolehlivé a dlouhodobé služby v rámci všeho, co je schopno datové centrum poskytnout.

Podpora od Evropské unie (OPPIK).

Společnost Host-telecom.com, s.r.o. realizuje projekt Host-telecom.com - ROZŠÍŘENÍ DATOVÉHO CENTRA VESELÍ NAD LUŽNICÍ (CZ.01.4.04/0.0/0.0/16_078/0009386), jehož cílem je realizovat zásadní investici do rozšíření datového centra ve Veselí nad Lužnicí, předmětem způsobilých výdajů bude pořízení vysokého množství moderních výkonných serverů. Na tento projekt je poskytována finanční podpora od Evropské unie (OPPIK).

Přidejte se k nám!